top fight logo export web
ludovit klein ufc 272 vyhra

Cíl je přinést domů vítězství! nedělá si Klein hlavu se změnou soupeře i místa zápasu

Původně se měl první slovenský zástupce v UFC ukázat na konci července v rámci turnaje UFC 277. Jak je však u Kleina v poslední době obvyklé, termíny ani soupeři nejsou žádné dogma a Lajoš je svojí flexibilitou schopný pomáhat UFC, kdykoliv potřebuje.

Díky tomu se nakonec neutká s Ignacio Bahamondesem z Chile, ale s Masonem Jonesem. Zápas navíc proběhne již za týden, a to na turnaji UFC, který bude po kratší pauze opět v Londýně.

Image

Pro Mr. Highlighta to bude již páté vystoupení v nejlepší světové organizaci. Momentálně má bilanci dvě výhry a stejný počet porážek, kdy v posledním, veledůležitém zápase zvládl porazit na body Devonte Smitha. Klein také potvrdil, že přechod do lehké váhy je definitivní a v této kategorii také přivítá Masona Jonese.

Velšský Drak je stejně jako Lajoš v sedmadvaceti letech na vrcholu svých sil a disponuje bilancí jedenáct výher a jedna porážka. Do UFC vstoupil neúspěšně, když nestačil na Mika Davise. Ani v dalším zápase se nedočkal vítězství, protože byl po sáhnutí do oka ukončen bez výsledku. Ruka nahoru putovala Masonovi až napotřetí, kdy udolal na body Davida Onamu.

Pro Kleina je zápas na short notice již prakticky standardní záležitostí, o čemž svědčí lakonický komentář k celé situaci.

„Změna soupeře i místa zápasu! Pro mě nic nového, důležité je, že cíl zůstává nezměněný. Přinést domů vítězství!“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!