top fight logo export web
diaz paul zapas box

Čím dál více to vypadá na Diaze, řekl Jake Paul o svém dalším zápase

Protože přišel o srpnový zápas, bude si to chtít vynahradit. Ideálně na konci roku proti Nateu Diazovi.

Kalifornský bijec je aktuálně ještě pod smlouvou s UFC, ale to se již v září změní. Jakmile svede svůj zápas s Khamzatem Chimaevem, vstoupí na trh volných bojovníků a bude si moct vybrat, kam se jeho kroky dále vydají.

Již teď má Nate na stole velmi lukrativní nabídku. Jedná se o boxerský zápas proti Jakeu Paulovi, jenž tuto skutečnost dokonce potvrdil v interview i Arielovi Helwanimu.

„Poté, co mi Tommy Fury a Hasim Rahman zkazili všechny plány, to teď nejvíce vypadá na Natea Diaze,“ řekl Jake. „Jakmile se vybojuje ze smlouvy s UFC, už nám nic bránit nebude… Samozřejmě, mohli jsme spolu bojovat i dříve, ale to by Dana White nesměl být takový škrt.“

tommy fury jake paul cesta usa

Že tato bitva není úplně nereálná, o tom svědčí již předchozí jednání

„Já a Nateův tým jsme neustále v kontaktu. Dokonce jsme vedli nějaké rozhovory, které však utnul Dana White a začal nám hrozit postihem. Jak jsem řekl, ten člověk je naprostý fízl, který nedopřává svým fighterům kousek volnosti,“ uvedl Paul.

Konec roku k vzájemnému zápasu by byl tedy ideální.

„Osobně bych chtěl boxovat ještě letos, ale uvidíme, jak na tom bude Nate po duelu s Khamzatem. Nevylučuji ani, že si do té doby nedám ještě jeden zahřívací zápas, pokud se nám něco podaří vyjednat. Jsem mladý a potřebuju se udržovat ve formě,“ informoval.