top fight logo export web
alexander volkanovski ufc 273

Čím víc nás Volkanovski podceňuje, tím lépe, tvrdí kouč Korejské Zombie. Dojde k překvapení?

Alexander Volkanovski si údajně snazšího soupeře do své příští obhajoby nemohl ani přát. Nepodceňuje ovšem Zombie až příliš mnoho?

Za oponu samozřejmě nevidíme, ale pokud se budeme držet pouze těch verbálních projevů, je nám jasné, že si Volkanovski výběr svého příštího protivníka nemohl více vynachválit. Doslova řekl, že by se divil, kdyby po celou dobu boje nedominoval a kdyby nepřišel s nějakým ukončením.

Ačkoliv se Volkanovskiho předpovědi shodují s papírovými předpoklady, stále je to vůči soupeři poněkud neuctivé, pokud jeho schopnosti takto přehlížíte. To mimo jiné zmínil i sám Zombieho trenér Eddie Cha.

„Alexander je dobrý bojovník a skvělý šampion, dozajista sedí na trůnu pérové váhy právem, ale dost mě udivuje, jak moc nás podceňuje. Jak se totiž říká, největší nebezpečí převážně přichází odtamtud, odkud to nejméně čekáte,“ zmínil se Cha.

„Rozhodně bude Volkanovskiho největší předností jeho wrestling, ovšem už není jisté, jak se bude schopen vypořádat s naší nátlakovou hrou. Zombie rozdává vskutku silné rány. A každý takovýto úder, který dobře přistane, může změnit celý průběh hry,“ je si vědom.

„Proto pokud vás šampion podceňuje, není to chyba naše, nýbrž jeho. Naopak si troufám říct, že to je pro nás tak lepší, protože aspoň nebude čekat, s čím přijdeme,“ navnadil Cha jakýmsi tajným plánem, který hodlá v noci ze soboty na neděli jeho svěřenec použít.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.