top fight logo export web
Stephen Thompson nazor

Cítím se ještě lepší, než jsem byl před pěti lety, nevzdává se veterán Thompson po další porážce

Ani prohra s Belalem Muhammadem ho nesložila, Wonderboy se naopak cítí ještě lepší jak před pěti lety.

Jsou lidé, kteří pro tuto bojovou hru doslova žijí a ze slov Stephena Thompsona je patrné, že on nepochybně bude jedním z nich.

Dnes už osmatřicetiletý veterán a bývalý titulový vyzývatel si stále i v tomto pokročilém věku dělá zálusk na nejvyšší příčky velterové váhy. Bez ohledu na svou předchozí formu, pořád věří, že to ještě zlomí.

„Možná stárnu, ale ve skutečnosti se cítím lepší jak před pěti lety,“ pochlubil se Thompson svým sebevědomím, které neztrácí ani po dvou bodových prohrách v řadě.

„Prohrál jsem fight, je to nepříjemné, ale abych k vám byl upřímný, možná za to mohla rehydratace. Cítil jsem se naprosto vyčerpaný, nebyl jsem schopný bojovat. Po prvním kole jsem už nemohl,“ vzpomínal na svou prohru s Belalem Muhammadem.

I navzdory tomuto faktu, stále má Thompson chuť bojovat. Jeho vysněným soupeřem i nadále zůstává šampion Kamaru Usman.

„Já jsem jediný soupeř z čela žebříčku, kterému Kamaru ještě nečelil. Je škoda, aby tento seznam neměl kompletní. Myslím si, že jsem schopný se na jeho wrestling připravit, ale předtím si musím na konto připsat nějaké výhry,“ je si Wonderboy dobře vědom.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.