top fight logo export web
Colby Covington si prý nezaslouží v UFC titul

Co bude s Colbym Covingtonem? Dana White nastínil plány

Bývalý dočasný šampion velterové váhy se trilogie proti Kamaru Usmanovi asi už jen tak nedočká. Proto nevyloučil změnu hmotnostní kategorie.

Colby Covington je po napadení od Jorgeho Masvidala stále poměrně zticha. Už to není ten hlasitý trashtalker, který by se obouval do konkurence… I když je potřeba zmínit, že se teď neví, kdo jeho konkurencí skutečně je.

Jak stihl Dana White odhalit, „Chaos“ se možná s velterovou vahou rozloučí. Může se přesunout jak nahoru, tak i dolů.

„Mluvil jsem s Colbym. Řekl mi, že je schopný bojovat ve veltru, střední váze, ale i v lehké váze. On je zrovna tím člověkem, kterému tohle můžete věřit. A protože je otevřený těmto změnám, nabízí se mu spousta, spousta zajímavých možností,“ uvedl White pro MMAWeekly.

chimaev covington ufc mma

Covington se chtěl stát regulérním šampionem veltru, dvakrát mu ovšem vystavil stopku neomylný Kamaru Usman. Ani on ale v této divizi nezůstane dlouho, a možná i proto nemá Covington takovou motivaci ve veltru pokračovat.

„Ještě jsem od Colbyho neslyšel žádný definitivní verdikt. Boj o pás střední váhy ale pro něj teď nedává logiku. A i lehká váha je plná. Ať už se rozhodne pro jakoukoliv změnu, určitě si bude muset dát nějaký tune-up fight,“ řekl White, který by Covingtona postavil proti nějakému přednímu vyzývateli.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.