top fight logo export web
Cormier Poirier

Co nakonec bude s Poirierem? Cormier mu navrhuje řešení, které ho navrátí do bojů o titul

Dustin Poirier poslední týdny jen marně vyčkává, co s ním bude. Dana White mu zamítl duel s Natem Diazem, ale náhradního soupeře mu zatím nedoručil.

Samozřejmě, že by ho nejvíce lákal okamžitý boj o titul, ale sám tuší, že na něj ještě nemá právo. „Už mi připadalo, že si mě UFC šetří na další zápas s McGregorem, ale poté, co jsem se dozvěděl, že Conor bude do konce roku mimo hru, bych si rád konečně řekl o nějakého soupeře!“ pověděl americký „Diamond“, který přitom ukazoval na Charlese Oliveiru.

„Potřeboval jsem čas, abych si rozmyslel, co vlastně chci, a došel jsem k závěru, že lehké váze dám ještě jednu šanci. Ano, mám se shazováním potíže, ale přeci jen tu mám nějaký nedořešený byznys, který bych rád napravil. Nemá cenu předstírat, že mi nejde o odvetu s Charlesem (Oliveirou). Pokud to vyjde, jsem připravený naskočit třeba hned, ale chápu, že si to musím nejprve zasloužit,“ řekl.

Jeho slova ovšem neunikla pozornosti bývalému zápasníkovi a nynějšímu komentátorovi Danielu Cormierovi. „Dustine, pokud se chceš vrátit do boje o pás, možná ti stačí jedna výhra. Potřebuješ k tomu jen vhodného soupeře. Osobně si myslím, že UFC nechá o volný pás bojovat Makhacheva s Oliveirou, proto by na tebe zbyli Chandler s Dariushem. Být tebou, tak jednám, dokud je čas, než je UFC zařadí proti sobě a na tebe nikdo nezbude,“ vzkázal mu.

Odkud ovšem bere Cormier tu jistotu, že právě Makhachev půjde o titul, když ho i sám Oliveira odmítá? „Vycházím z logického předpokladu, že lehké váze momentálně chybí šampion, a Makhachev, ať chcete nebo ne, je jediným nejvýše postaveným bojovníkem. Proti by musel být jedině Dana White, ale i on bude chtít, aby v této divizi vládl šampion… Samozřejmě může být tato čest dána McGregorovi namísto Makhacheva, ale sami jste slyšeli, že se Conor v nějaké blízké době ještě vrátit nestihne,“ vysvětlil.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.