top fight logo export web
cfdacc0929efd784773d379b924a999fd7f59d2b

Co s uvolněným titulem z lehké váhy? Michael Chandler navrhuje turnaj čtyř účastníků jako řešení

Protože Khabib Nurmagomedov po své výhře nad Justinem Gaethjem pověsil rukavice na hřebík, může se pomalu začít řešit, co bude s uvolněným titulem z lehké váhy.

Nová hvězdná akvizice UFC Michael Chandler například navrhuje, aby se nic neuspěchalo. Za ideální řešení se mu zdá turnaj, v němž by byli čtyři účastníci.

„Není žádných pochyb o tom, že je Khabib jedním z nejlepších bojovníků, co kdy vstoupili do oktagonu, ale show musí pokračovat,“ zmínil Chandler.

„Těší mě, že jsem součástí divize lehké váhy, která je tak neskutečně nabitá. Uvidíme, co bude dál, ale jsem tu já, je tu Conor, Ferguson a Poirier. My všichni můžeme bojovat o titul, tak pojďme něco podniknout,“ uváděl.

Khabib Nurmagomedov ukončil kariéru v UFC

Michael Chandler tak měl na mysli, aby se vytvořil miniturnaj, v němž by bojovala vždy dvě jména z těchto čtyř proti sobě, načež by se vítězové utkali o uvolněný titul.

Protože se v současné chvíli domlouvá duel McGregor vs. Poirier, k němuž zbývá akorát podepsat smlouvy, je jasné, že na Chandlera by zbyl volný jedině Ferguson.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.