top fight logo export web
Amanda Nunes dulezita bitva

Co teď bude s Nunes? White a Bisping se shodují v jednom řešení

Amanda Nunes úspěšně ovládla odvetu s Juliannou Penou a už se řeší, co její budoucnost přinese příště.

Ve své podstatě se diváci během hlavního zápasu turnaje UFC 277 dočkali jednostranné bitvy, která se nesla v režii staronové šampionky. Amanda Nunes po své bodové výhře řekla, že se naschvál nesnažila o žádné ukončení, ačkoliv k němu měla blízko, jen proto, aby dokázala, že je obecně lepší bojovnicí.

Brazilská lvice svá slova sice nyní naplnila, ale skóre s Penou „pouze“ srovnala na 1:1. A když bývají skóre stejná, častokrát přichází na řadu ještě nějaké vyústění v podobě trilogie.

„Nechť si obě dámy nyní odpočinou, předvedly pekelný fight!“ chválil Dana White. „Samozřejmě se nebráním myšlence, že bychom si dali trilogii. Tím se ale budeme zabývat až ve správnou chvíli. Počkáme si, jak se věci vyvinou,“ nechával si zadní vrátka pootevřená.

Takový Michael Bisping ovšem apeluje na Whitea, aby nad ničím nepřemýšlel. Trilogie mezi Nunes a Penou je v současné chvíli nejlepším řešením.

„I když se domnívám, že Amanda opět vyhraje, tak musím dbát na to, aby byla zachována pravidla. Pokud to fighteři, a zejména v titulových bojích, mezi sebou mají 1:1, musí přijít na řadu trilogie,“ naléhal Bisping.

„Samozřejmě záleží na tom, jak se k tomu obě bojovnice postaví, obě musí souhlasit. Předpokládám ovšem, že i Pena bude chtít ukázat, že je v ní daleko více,“ míní.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!