top fight logo export web

Cody Garbrandt je jen krysa, co v UFC kouřila péra, aby dostala titul. Teď se bojí vylézt z díry

Bývalý šampion bantamové váhy Cody Garbrandt dvakrát za sebou podlehl T.J. Dillashawovi a poté zmizel ze scény. Téměř nikdo o něm nic neví, což uráží druhého vysoko postaveného bojovníka, který jej chce vyzvat. 

Jimmie Rivera (22-2-0) vyhlíží vhodného soupeře pro duel, ale nemůže žádného najít. Rád by se utkal s Dillashawem, jenže ten se připravuje na fight s Cejudem, a bývalý mistr „No Love“ zmizel po dvou porážkách s aktuálním šampionem ze scény. 

Cody Garbrandt je prý jen krysa

Původně se hovořilo o tom, že má Cody zlomenou ruku, ovšem již nějaký čas trénuje, jenom stále neodpovídá na zprávy. Jedna z těch zpráv přitom patří „El Terrorovi“, jenž nás chce nadobro utvrdit v tom, že Garbrandtův postup až na vrchol byl jenom náhodou. 

„Cody byl rank 7, ale pak tam začal lidem kouřit péra a zničehonic dostal šanci na titul. Ještě ke všemu v tom souboji dostal Dominika Cruze, který neumí boxovat, takže jsme všichni dopředu věděli, jak to asi může dopadnout,“ dával Rivera najevo své pocity. 

Cody Garbrandt v UFC

„Už jen to, že se Cruz stal šampionem, bylo směšné. Prostě poslední roky tu nebyl kloudný mistr. Garbrandt je o to trapnější, protože dostal na prdel dvakrát od toho stejného soupeře a dvakrát to skončilo poměrně rychle jasným knokautem,“ pokračoval. 

„Abychom si v tom udělali jasno. Je to krysa, která zalezla do domečku a teď se z něho bojí vylézt. Pokud někdo říká, že je zraněný, pak se mýlí, protože věřte mi nebo ne, Cody opravdu trénuje a vůbec nic mu není. Má nabídka platí. Po duelu se mnou všichni uvidí, že to není bůhvíjaký bojovník,“ uzavřel El Terror.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.