top fight logo export web
Colby Covington tata

Colby Covington: Já jsem skutečným otcem Poirierovy dcery

Dustin Poirier má opět o důvod více, proč si s Colbym Covingtonem vyříkat osobní spory.

Když se naposledy Dustin objevil ve veřejném rozhovoru, kde měl poreferovat o Colbym Covingtonovi, řekl jen, že se jedná o tak falešného a drzého člověka, se kterým nechce bojovat v oktagonu UFC. Místo toho by ho vyzval jedině na ulici, kde neplatí žádná pravidla, aby mu mohl všechny ty urážky dát pořádně sežrat.

Colby Covington celou situaci monitoroval zpovzdálí a jakmile se doslechl o Poirierově úmyslu, musel opět přiložit další polínko do už tak rozžhaveného ohně. „Dustin je jenom zoufalý, protože ví, kdo je skutečným otcem jeho dítěte. To já Colby Chaos Covington jsem opravdovým tátou jeho dcery. Jolie je má žena a Parker je má dcera,“ rozpoutával další nenávist.

Proč takto Colby jedná, má být zřejmé, snaží se vyvolat válku. „Tenhle boj má příběh, který se táhne už přes deset let. Mezi námi je hluboká, hluboká rivalita a já jenom doufám, že Dustin bude mít koule, aby si ji se mnou jednoho dne vyřešil osobně,“ pravil Covington pro server Fanatics View.

Jelikož Poirier nyní míří do velterové váhy, není tato bitva zase až tak nereálná. Otázkou pouze je, jak moc bude chtít dostát svému slovu, že se s Covingtonem střetne jedině na ulici, nikoliv v kleci, kde by jeho soupeř za tu „nakládačku“ ještě dostal zaplaceno.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.