top fight logo export web
Colby Covington vyjadreni

Colby Covington odhalil, co skutečně řekl Usmanovi po jejich zápase

Už to vypadalo, jako by Covington po ukončené odvetě vzdal Usmanovi náležitý hold. Velmi snadno jsme se však prý nechali ošálit.

Když oba borce po turnaji UFC 268 zachytily kamery, vyšla najevo i slova, která údajně zazněla z Colbyho úst. „Vždyť ty víš, že to dělám pro peníze,“ bránil podle všeho Colby své mnohdy až ztřeštěné chování, když za pomocí trashtalku a výhrůžek lákal pozornost diváků na svou titulovou bitvu. „Nic víc než respekt,“ měl také Usmanovi říct, když mu třásl rukou.

Nyní byl na stejnou věc Colby tázán ve vysílání Submission Radia. Ukázalo se ovšem, že si prý z šampiona jenom utahoval. „Přišel jsem k němu a říkám: ‚Hej Marty, pojď blíž, ještě blíž, ještě blíž. Použij promo kód Colby na stránce mybookie.ag.‘“

Samozřejmě bychom měli zmíněná slova brát lehce s nadsázkou. Covington je prostě tímto již známý a udělá cokoliv, aby si nepokazil tuhle bojovou image, kterou si vybudoval. Kdyby se o něm veřejně začalo mluvit, že je ve skutečnosti v jádru hodný člověk, už by nemusel budit takový zájem.

To mimochodem tuší i sám Usman. „Každý z mého kruhu mi říká, že je Colby fajn týpek. Já osobně ho nemusím, protože ho vlastně ani neznám, ale kdo ho zná blíže, ten o něm nemluví nějak špatně. Chápu, že je to všechno součást této bojové hry,“ řekl šampion.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.