top fight logo export web
Colby Covington 2021

Colby Covington odpovídá na Chimaevovu výzvu

Khamzat Chimaev si začal vyhledávat nového soupeře, který by ho v případě výhry poslal až do boje o titul.

Mnoho lidí se shoduje na tom, že souboj, který dává největší logiku, je ten proti Colbymu Covingtonovi. A švédský Vlk s tím naprosto souhlasí.

„Pokud se mě nebojíš, tak pojď do toho! Počítej ovšem s tím, že v zápase se mnou budeš vypadat jako amatér!“ pokusil se Khamzat o první trashtalk před případným zápasem. Kladné odpovědi se ovšem nedočkal.

„Kdo že mě to vyzývá? Nějaký výstřik? Cumshot? Bohužel nevím, o koho jde, o pravého šampiona má zájem hodně lidí a jestli mezi nimi je i nějaký ejakulát, to já neovlivním,“ reagoval Colby ve svém tradičním stylu.

chimaev vysvetleni

Moderátoři z Full Send podcastu ovšem Colbymu hned vysvětlili, o koho se jedná. „Je to ten muž, co porazil Gilberta Burnse a ve své profesionální kariéře ještě neprohrál. Myslíme, že má políčeno na titul,“ zněla jejich odpověď.

A „Chaos“ hned vytušil, oč běží. „Tak jestli má Cumshot zájem o titul, tak to se musí skutečně utkat se mnou. Je mi to líto, Cumshote, že tě neznám, ale pravda je taková, že jsi ve své kariéře ještě nic nedokázal,“ pokračoval v rýpání.

Pak ovšem konečně trochu zvážnil. „Myslím si, že je můj další zápas v rukou UFC. Když Dana White rozhodne, že mám čelit někomu, koho máma pojmenovala po otcově výstřiku, tak s tím nebudu mít problém. Každopádně já se jím zabývat nebudu, dokud to nedostanu rozkazem, protože mě nezajímají lidé, co ještě nic nedokázali a co se pravidelně neperou s vrchními vyzývateli,“ uzavřel.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.