top fight logo export web
954dd57f08d1b22bc1dc7d6988b318bf19e3d414

Colby Covington zatápí pod kotlem: Očekávám titulový zápas, nebo se také můžeme setkat až u soudu

Colby Covington se v současné chvíli nachází v podobné situaci jako Tony Ferguson. Měl šanci bojovat o titul, jenže byl „údajně“ zraněný, kvůli čemuž svou příležitost propásl a nyní si podle Dany Whitea musí svou další šanci opět zasloužit. S tím však Colby jednoznačně nesouhlasí a je připraven „strýčka Festera“ a jeho UFC hnát až před soud.

Za co všechno se dá dneska někdo zažalovat? Prakticky za vše. Občas stačí jen málo a už se brodíte v pěkně hlubokých problémech. Dana White kdysi opravdu jedenatřicetiletému rodákovi z New Yorku slíbil, že mu dá šanci se s Tyronem Woodleym utkat o titul, ovšem tento slib se pokusil (možná cíleně) naplnit v době, kdy byl zápasník s přezdívkou „Chaos“ zrovna zdravotně indisponován. Šéf UFC tedy logicky dal šanci někomu jinému a Colbymu Covingtonovi řekl, že má-li dostat druhou příležitost, musí si ji nejprve zasloužit. Tohle si ale Colby rozhodně líbit nenechal, protože mu to nepřišlo spravedlivé.

„Dobře, mám toho dost. Chceš ze mě dělat blázna? Tak si o tom pojďme popovídat k soudu,“ překvapoval Colby svou ostrou odpovědí na adresu „strýčka Festera“ „Pokud ti jde o budování cirkusu, v němž jsou důležité jen tvé finanční zájmy, tak to řekni narovinu. Nemyslím si však, že jsi mým jmenováním do zápasu někdy strádal, ba dokonce je o mou show větší zájem než o nějakého Woodleyho nebo Askrena. Nebýt mě, tak tuto divizi lidi ani nesledují. Okolo pasu si zasloužím mít klenot, který mi právem náleží. Jsem jediným zápasníkem, co byl kdy pozván do Bílého domu. Tak si nevymýšlej blbosti a splň, co jsi kdysi slíbil!“ 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!