Top-Fight.cz - bojové sporty
Colby Covington 2021

Colby: Osm let jsem Masvidala zanechával v bezvědomí na tréninku, proto chápu, že má teď strach

Jorge Masvidal dostával od Colbyho Covingtona na tréninku osm let pravidelné bití. Není se tedy čemu divit, že teď nehodlá nic veřejně riskovat.

„Chaos“ není v poslední době vůbec zticha. Záleží mu totiž na tom, aby se co nejrychleji mohl probojovat zpátky k titulovým příčkám a k tomu všemu i případné trilogii s Kamaru Usmanem.

Za ideálního soupeře označil Jorgeho Masvidala, svého bývalého tréninkového parťáka z ATT gymu, s nímž má nevyřízené osobní účty. Tak dlouho už oba dva mluví o tom, že by si je dořešili uvnitř klece, ale pouze jedna strana to myslí vážně.

„Když Jorge hovoří o tom, jak chce konkrétně se mnou bojovat, říká to jenom proto, aby ho lidé neměli za blázna. Ve skutečnosti se mi vyhýbá, jak jen to jde,“ osočuje floridského rváče Colby.

„Toho člověka jsem celých osm let ničil na tréninku, pravidelně jsem ho zanechával v bezvědomí, takže pokud se mi chce teď vyhnout, chápu to. Nechce zažít žádnou veřejnou ostudu. Už takhle to o něm víceméně všichni vědí, že to je jenom průměrný fighter, zasraná nicka, která má na kontě 20 proher,“ rozvášňoval se.

„Tak či tak se posunu v kariéře dál, ať už s Jorgem, anebo bez něho. Přijmu kohokoliv jiného, sejmu ho a pak se konečně dostanu k tomu pásu, který mi právem náleží,“ svěřil se Colby pro MMA Fighting.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Colby: Osm let jsem Masvidala zanechával v bezvědomí na tréninku, proto chápu, že má teď strach