top fight logo export web
jorge masvidal ulice

Colby: Po takovém debaklu by měl Masvidal opustit Miami, nebo si ho podám znova. Teď už ale na ulici

Colby Covington na turnaji UFC 272 jasně ukázal, kdo je králem Miami. Pro dva vládce v takovém městě ale už není místo.

Doposud to byl Jorge Masvidal, který tvrdil, že vládne Miami a mnozí jej dokonce brali za takového gangstera z východního pobřeží. Tento status ale platil do doby, než sis jej nejprve podal Kamaru Usman a následně jeho úhlavní sok Colby Covington.

„Nebyla to má úplně nejlepší noc, ale i tak jsem ukázal, jaký je rozdíl mezi mnou a ním. Sejmul jsem Jorgeho a vůbec jsem z jeho strany necítil žádný odpor. Dominoval jsem od první do poslední minuty zápasu a potvrdil jsem, že v Miami je jenom jeden král,“ řekl Covington na pozápasové tiskové konferenci.

Masvidalovi navrhuje teď jen jediné východisko. „Měl by opustit město. Po takovém debaklu a po takové ostudě v Miami rozhodně zůstat nemůže. A pokud neodejde, tak si ho podám znova, tentokrát ale už někde na ulici,“ pohrozil.

Energii i síly by na to měl. „Jen se podívejte na Jorgeho, dvacet pět minut ode mě dostával strašné bití a vůbec nic s tím nebyl schopný udělat. Jen si představte, kdybychom měli neomezený čas… Jeho vlastní život by byl v sázce, protože já jsem byl schopný jet dalších pětadvacet minut,“ pochvaloval si své vyhlášené kardio.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.