top fight logo export web
db13e48f74683fa411bb61c12a9442f17a1e87b7

Conor: Děkuji Ježíši Kristovi za to, že Khabib nevystoupil z autobusu, protože kdyby tak učinil, byl by dnes mrtvý a já ve vězení

Tři tituly, dva zápasníci, jedna událost a také jen jeden vítěz. Conor McGregor se do UFC vrací téměř po dvouleté pauze a jediné, co v sobě chová, je nenávist k svému ruskému protivníkovi, jemuž by rád uštědřil velkou lekci. Ta už podle jeho slov začala na předzápasové konferenci, jež byla na programu 20. září, v níž irský bojovník útočil a Dagestánec kontroval.

Historie zápasů bojovníka původem z Dublinu je nám téměř všem dobře známa. Na své cestě se potkal s několika zvučnými soupeři, jimž uštědřil těžké KO kolikrát už v rámci prvních dvou kol, a ve svém „úspěšném“ tažení by rád pokračoval i nadále. 

Velký spor mezi oběma účastníky UFC 229 začal ještě při pobytu v newyorském hotelu. Khabib se doslechl o nadávkách na jeho osobu od jednoho člena McGregorova týmu Artema Lobova, a tak si ho povolal k sobě, kde ho vyzpovídal a podle všeho mu dal i jakýsi lehký pohlavek. Když byla tato dvojka rozdělena, Conor si sehnal 40 společníků, kteří s ním šli napadnout autobus, aby se Khabibovi pomstili.

Conor McGregor se do UFC vrací téměř po dvouleté pauze

„Byl pos*anej až za ušima,“ říká Conor. „První věc, co jsem udělal, když jsem tam přiběhl, byla, že jsem ukázal své holé ruce na důkaz toho, že přicházím neozbrojen. Vyzval jsem ho, aby vystoupil z autobusu, jenže on nevyšel. Schovával se za nějakou ženskou, a tím způsobil, co se stalo potom,“ vysvětluje svou část příběhu, přičemž jeho vyústění už sami dobře známe.

„Já jenom už děkuji Ježíši Kristovi za to, že Khabib neměl koule na to, aby vystoupil, protože kdyby tak učinil, byl by dneska mrtvý a já bych seděl ve vězeňské cele. Věřte mi… kdyby se ty dveře otevřely, dnes bych tady s vámi neseděl,“ doplňuje.

Khabib potom světu vysvětlil, o čemž svědčí i video z nitra dění, že mu ochranka zabránila vystoupit ven, ačkoliv on sám žádal, aby mu dveře byly otevřeny. Během konference se pak jenom zeptal Conora, proč si musel na obranu Artema s sebou vzít 40 lidí, ovšem odpovědi se nedočkal. Podobně i tak se nedočkal odpovědi, když se Conora otázal, zdali ví, proč si Lobova k sobě povolal. To však ale už jeho příštího soupeře nezajímalo.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!