top fight logo export web
f2a7fdde6c2dc43e431767a3c10356b492d557b2

Conor jen dostal strach, ale trest ho i tak nemine, prorokuje slavný Spider

Z jejich duelu prozatím sešlo, ale přesto se dá očekávat, že se jednoho dne stejně utkají. Conor kdysi vyzval Andersona Silvu k vzájemnému měření sil, načež slavný Brazilec tuto výzvu přijal, ovšem potom vyzyvatel zmlknul. A to bývalého šampiona střední váhy opravdu pobouřilo… 

„Utekl hrobníkovi z lopaty,“ nerozpakovala se nad ničím dnes již třiačtyřicetiletá legenda, která po důkladném rozhovoru s šéfem UFC přijala nabídku zápasu v australském Melbourne, kde se utká s nigerijským borcem Israelem Adesanyou. 

Conor McGregor prý dostal strach

„Trval jsem na tom, abych dostal Conora, protože mě vyzval, takže je logické, aby se objevil,“ pokračoval udatný bojovník, jehož iritovala McGregorova mlčenlivost v posledních dnech. „Ale jestli si myslí, že se svému osudu vyhne, pak se plete,“ doplnil. 

Dana White doposud přišel s náhradním řešením. „Kdyby mi nenabídnul, že v případě úspěchu na UFC 234 dostanu šanci bojovat o titul, tak bych do toho nešel. Ale tohle je něco, co se dalo jen těžko odmítnout,“ přiznával. 

Ať už ale australská anabáze dopadne jakkoliv, tak duel s Conorem nevylučuje. „Nepadlo to, pouze se to odsunulo. Možná to bude můj fight číslo dva, možná až číslo tři, čas nám napoví,“ potvrdil zápasník, který má na svém kontě 34 výher a 8 porážek.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.