top fight logo export web
conor mcgregor 2

Conor McGregor odhalil, kdo je nejtěžší soupeř, jakému kdy čelil

Khabib, Poirier, Holloway… Kdepak, ani jednoho z těchto borců není podle Conora McGregora obtížné porazit.

Notorious za svou profesionální část MMA kariéry podstoupil osmadvacet duelů, přičemž rovnou tři se konaly proti Dustinu Poirierovi. To je soupeř, který na pověstného Ira dvakrát dokázal najít recept, přesto jej Conor nepovažuje za nějakou hrozbu.

Podobně jsou však přehlíženy i schopnosti „čichače suspenzorů“ Khabiba Nurmagomedova. Koho slavná irská ikona skutečně uznává, to je kalifornský bijec Nate Diaz. Jediný člověk, který si na nic nehraje a na kterého je se náročné připravit.

„Kdo je nejtěžší soupeř, jakému jsi kdy čelil?“ zněla otázka jednoho z fanoušků. „Nate,“ odpověděl Conor McGregor velmi stručně.

Pokud vás zajímá, proč byla zvolena právě tato odpověď, můžeme zabrousit trochu více do minulosti. Konkrétně do roku 2019, kdy pověstný Notorious poskytl interview serveru ESPN. Zde promluvil o svém obdivu k Diazovi a o tom, jak mu válka s ním změnila život.

„Neustále hledám inspiraci. V každém okamžiku, v každé chvíli. A upřímně mě nejvíce inspiruje, když vidím Nateovy zápasy,“ řekl tehdy Conor McGregor.

„Málokde najdete takové skutečné, vážně skutečné bojovníky. Na nic si nehrají a co řeknou, to udělají. Není to žádné špinavé čichání suspenzorů, Nate je kapitánem této hry. Proto ho obdivuji nejen já, ale i fanoušci. Dokáže se přizpůsobit každému momentu a nikdy se nevzdává. Proto je pro každého velkým a obtížným soupeřem,“ vzdával mu hold.

Conor McGregor & Nate Diaz

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!