top fight logo export web
Conor McGregor předčil Messiho a stal se nejlépe placeným sportovcem světa… O parník!

Conor McGregor předčil Messiho a stal se nejlépe placeným sportovcem světa… O parník!

Conor McGregor se dočkal a vyhoupl se na samotný vrchol prestižního žebříčku o nejlépe placeného sportovce světa.

Dlouho v této anketě, jíž pořádá prestižní americký magazín Forbes, dominoval Floyd Mayweather. Když ale ukončil kariéru, bylo zřejmé, že se na vrcholu nebude moct držet nějak extra dlouho.

Conor McGregor mezitím rozvíjel svůj osobní byznys, prodal značnou část svého podílu z whiskey Proper Twelve a vydělal na tom balík. A protože oznámil návrat k MMA, začal budit další pozornost.

„Věděl jsem, že se stanu nejlépe placeným sportovcem světa,“ napsal Conor na svém Twitteru. Tuto informaci mimochodem dobře vytušil už měsíc dozadu.

Shodou okolností ale stále nemá dost. „Plánuji ještě bojovat a ukázat všem, kdo je PPV king,“ přislíbil s tím, že hned 10. července proti Dustinu Poirierovi vykouzlí jeden z nejpůsobivějších knokautů kariéry.

Žebříček pěti nejvíce vydělávajících sportovců za poslední rok:

1) Conor McGregor- 180 milionů USD (amerických dolarů)
2) Lionel Messi – 130 milionů USD
3) Cristiano Ronaldo – $120 milionů USD
4) Dak Prescott – $107 milionů USD
5) Lebron James – $96 milionů USD

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.