Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Conor McGregor predikuje výsledek své bitvy s Dustinem Poirierem

Conor McGregor predikuje výsledek své bitvy s Dustinem Poirierem

Irský Notorious je zpátky a ihned si ve svém tradičním stylu nemohl odpustit svou klasickou zápasnickou predikci. Jak zní?

Conor McGregor už několik dní avizuje, že se pokusí do odvety s Dustinem Poirierem vstoupit v ještě lepší formě, než se jevil během prvního zápasu.

V roce 2014 vyhrál již po jedné minutě a čtyřiceti šesti vteřinách a ani nyní si nehodlá dávat na čas.

„Mám rád Dustina. Myslím si o něm, že je to dobrý fighter,“ začal Conor zlehka.

„Je to dobrý fighter, ale stále se nachází několik úrovní pode mnou. Teď ho vypnu během první minuty zápasu,“ predikoval.

Conor McGregor říká, jak vidí svou bitvu v UFC

Ne vždy jdou věci podle plánu, nicméně u McGregora je nutné připomenout, že jeho předpovědi bývají mnohdy přesné. Nevyšla mu hlavně ta proti Khabibovi, kdy slíbil, že svému soupeři urazí hlavu.

Duel mezi Conorem a Dustinem se uskuteční 23. ledna v Abú Dhabí. Jediný rozdíl oproti minulému roku bude v tom, že nyní se nám souboje přesunou do honosného chrámu zvaného Etihad Arena.

Důvodem má být i návštěva limitovaného počtu fanoušků. A nutno dodat, že lístky se vyprodaly prakticky okamžitě.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin