top fight logo export web
McGregor oliveira

Conor McGregor předpověděl, jak by si poradil s Charlesem Oliveirou

Charles Oliveira zničil Chandlera, Poiriera i Gaethjeho, ale na Conora McGregora by už údajně neměl.

Zatím se neví, kdy se Conor vrátí. Ono se dokonce ani neví, v jaké váhové divizi to bude. Kdyby však ale zamířil do lehké a střetl se s Charlesem Oliveirou, o své výhře by nepochyboval, spíše naopak.

„Knokautoval bych každého Brazilce, kterému bych čelil. To se týká samozřejmě i Charlese Oliveiry,“ napsal McGregor na svém Twitteru.

Navázal tím na svůj dřívější proslov ze stanice ESPN, kde nezapomněl zmínit, že zejména proti bojovníkům brazilské národnosti se mu extra daří.

„Mám rád brazilské fightery, jsou elitou tohoto sportu, jen prostě mně osobně vždy sednou krásně do noty. Nevím přesně, čím to je, ale i na tréninku je všechny ničím. Troufám si říct, že mám proti nim stoprocentní rekord. Zápasy, sparingy, všechno v můj prospěch,“ chlubil se pověstný irský bojovník.

Na Conorovy sparingy se zřejmě asi nepodíváme, ale budeme-li se řídit pouze oficiálními informacemi z portálů, jako jsou Sherdog či Tapology, tak zjistíme, že Conor za svou kariéru v profesionálním zápase čelil pouze dvěma Brazilcům. Což skutečně není mnoho.

conor mcgregor
Conor McGregor

Návrat až po novém roce

S ohledem na vážnost zranění se McGregorovi bohužel pořádně protáhla rekonvalescence. Nové informace zní, že se slavná MMA ikona do oktagonu UFC vrátí až po novém roce. A nikdo nedokáže určit, zdali to bude do lehké či velterové váhy. Sám bojovník ovšem informuje, že se bude na co těšit.

„Už teď trénuju velmi tvrdě, jen lékaři mi pořád doporučují, abych nic neuspěchal. Proto ten čas navíc hodlám využít k tréninku, zpevnění nohy a nabrání další svalové hmoty. Hodlám se ujistit, že až příště Poiriera, Usmana nebo kohokoliv jiného trefím svým granátem, tak to vážně neustojí,“ prozradil McGregor.

Svého vysněného soupeře tak přímo nepotvrdil, ale jak sám říká, na jménu nezáleží. „Postavím se proti komukoliv, kdo v době, kdy se vrátím, bude šampionem,“ sdělil McGregor serveru The Mac Life. A opět tím nenaznačil, v jaké hmotnostní kategorii to bude, tudíž můžeme pouze tipovat…

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!