top fight logo export web
2d4a46501d54838a8c6c0e112bea8445ae650bd3

Conor McGregor předpovídá výsledky zápasů Khabib vs. Ferguson a Diaz vs. Masvidal

Slavný irský bojovník už oficiálně potvrzuje, že je vše jen otázkou času, než se on sám zapojí do bojového koloběhu UFC. Ještě předtím si však troufl vyjádřit své tipy na zápasy, které se uskuteční bez něho.

Prvním z nich je bitva na UFC 244 (2. listopadu), kde se proti sobě postaví Nate Diaz a Jorge Masvidal. Zmíněná dvojka bude mít tu čest se jako první utkat o „BMF Belt“ (pás pro Největšího grázla ve hře), čímž nakopne novou sérii unikátních zápasů. Většina bookmakerů má pro tento duel jasného favorita. Tím je bijec, který v této válce gangů reprezentuje Východní pobřeží (Masvidal). Conor McGregor by přeci jen ale raději držel se svým bývalým soupeřem.

„Myslím si, že Nate vyhraje, protože má ostřejší box i více zkušeností. Lidé v našem sportu rychle zapomínají (co kdo dokázal) a já věřím, že se Nate nachází v lepší pozici. Má v sobě vše potřebné, aby ten duel vyhrál,“ svěřoval se irský Notorious.

Neméně vyhlížená je bitva o titul lehké váhy, v níž se vůbec poprvé v celé historii organizace představí dva zápasníci, kteří mají shodně 12 výher v UFC v řadě. Šampion Khabib Nurmagomedov se během jara nového roku (přesné datum je ještě v jednání) střetne s Tonym Fergusonem. I v tomto případě se Conor přiklání ke svému bývalému protivníkovi.

„Tohle bude velice zajímavý fight. Tony je velmi těžký soupeř a impozantní bojovník, ale domnívám se, že i tak ho Khabib nejspíš porazí. Opět bude záležet na podmínkách, protože každý z nás může kdykoliv prohrát, ovšem v tomto případě věřím, že Khabib dostane Tonyho na zem, prolomí jeho obranu a pravděpodobně i vyhraje,“ pravil McGregor, jenž zároveň nezapomněl podotknout, že si vzal ze svého zápasu s ruským šampionem několik cenných zkušeností, které by mohl využít v odvetě.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!