top fight logo export web
45d4e3981d8171de53488a5b43f4380a6bab4e7f

Conor McGregor se nechal inspirovat Diazem a říká, že jeho návrat bude ještě epičtější

Jen se slavný irský zápasník omluvil za své chování v baru, tak své fanoušky navnadil tím, že promluvil i o svém návratu. Ten by měl vyobrazit jeho rysy takové, jak jsme si je pamatovali, než se v rámci money fightu utkal s Floydem Mayweatherem.

Conor McGregor se nechal inspirovat návratem Natea Diaze, který se v kleci objevil naposledy před třemi lety. Všichni spekulovali, jak se na něm takto dlouhá pauza podepíše, a nakonec mohli jenom žasnout. Nate svého soupeře jasně přejel na body a následně se radoval z kýženého vítězství.

„Můj návrat bude ještě epičtější. Bude to ten největší ze všech!“ pravil McGregor před obrazovkami stanice ESPN, kde chvíli předtím vyřkl svou omluvu na adresu starého pána, jehož uhodil v irském baru.

Hlavním důvodem, proč se Conor vrací, jsou údajně jeho hodnoty, které i díky svému chování pošpinil. „Kdybych to jen tak nechal být, nic z toho, čeho jsem kdy dosáhl, by pro mě nic neznamenalo,“ mluvil o své omluvě fanouškům, přičemž naznačil, že podíl na společnosti UFC už není tím nejdůležitějším faktorem k jeho návratu. 

„Musím začít jednat tím správným způsobem, vrátit se zpátky do hry a začít bojovat o vykoupení, odplatu a o respekt – věci, díky nimž jsem se stal tím, kým jsem. To je to, co udělám,“ přisliboval McGregor.  

McGregor: Mé chování bylo špatné a naprosto nepřijatelné, přijímám za něj plnou zodpovědnost

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!