top fight logo export web
conor mcgregor jachta

Conor McGregor si pořídil nového mazlíka! Z tohohle luxusu za 77 mega se vám protočí panenky

Třetí zápas s Dustinem Poirierem mu sice nevyšel, ale i tak si umí Conor McGregor užívat života plnými doušky.

Irský bouřlivák si totiž pořídil luxusní jachtu Lamborghini za 77 milionů. Mrkněte, jak vypadá nefalšovaný luxus!

Conor McGregor proslavil svět MMA jako nikdo předtím. A také díky tomu královsky zbohatl. Odhaduje se, že jeho čisté jmění přesahuje částku pět miliard korun!

The Notorious navíc určitě nepatří k lidem, kteří se bojí pustit korunu. Důkazem je i jeho nová jachta Lamborghini, za kterou zaplatil cca 77 milionů korun!

conor lod

Ir si tuhle luxusní jachtu objednal už loni v říjnu. Měří 20 metrů, váží 20 tun a zdobí jí světlomety ve tvaru písmene Y. Uvnitř najdete fantastickou jídelnu s prostornou ložnicí.

Zajímavostí je, že stejných jachet bylo vyrobeno jen 63 a Conor McGregor si koupil dvanáctý kousek. Že by šlo o náhodu? To určitě ne, číslo 12 má totiž Ir v názvu jeho whiskey a navíc jde o jeho šťastné číslo.

Bojovník se nechal slyšet, že se nemůže dočkat, až s jachtou vypluje na širé moře. A kdo ví… Třeba tam zapomene na jeho poslední zápas s Dustinem Poirierem, ve kterém si ošklivě zlomil holenní kost.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.