top fight logo export web
conor mcgregor

Conor McGregor uveřejnil zprávu, která fanoušky MMA příliš nepotěší

Krutý bojový byznys si vybral svou daň a sám Conor McGregor se nyní objevil na vážkách, které souvisí s jeho comebackem.

Mnoho bojovníků vám poví, že udržet se nějaký slušný časový interval v tomto sportu bez zranění je prakticky zázrak. Někteří nepřelezou ani přípravný kemp a vstupují do boje s handicapem.

S jedním takovým vstupoval i Conor McGregor do své poslední bitvy s Dustinem Poirierem. Jednalo se o únavové zlomeniny, které se během boje naplno projevily. Holenní i lýtková kost to nevydržely a v jeden moment obě praskly.

Conor McGregor: Už nikdy nebudu jako dřív

Traduje se, že kosti bývají po zlomenině pevnější, což může být pravda, ale rovněž je pravda, že vám noha už nikdy nemusí fungovat jako dříve. Jednak může být každý kop nohou více cítit a jednak může být v mozku i nějaký psychický blok, který vás bude omezovat. A to je právě případ Conora McGregora.

„I když věřím, že se vrátím, tak se obávám, že na tom má noha už nikdy nebude tak jako dříve. Tento krvavý sport si žádá oběti, jistá zranění či omezení si člověk ponese až do konce života,“ uvedl McGregor.

conor mcgregor prohra

K této reakce ho přimělo utkání, ke kterému došlo na turnaji UFC 279 mezi Tonym Fergusonem a Natem Diazem. Hned v prvním kole se Nateovi podařilo zablokovat jeden z Tonyho kopů, což se podepsalo na jeho holeni. Ta se postupně zalívala krví a El Cucuyovi se rázem snížila hybnost.

„Čisté. Přesně takto během prvního kola zablokoval Nate i můj kop, když jsem se s ním utkal,“ vzpomínal McGregor. „Plnou silou jsem zasáhl jeho koleno. Poškození nastalo už v té době a nesl jsem si ho v sobě až do úplného zlomení.  Tu bolest dokonce cítím i dnes,“ popisoval.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!