top fight logo export web
Conor McGregor Dustin Poirier ufc

Conor McGregor vs. Dustin Poirier! Kdy a jak sledovat tiskovou konferenci před UFC 264?

Třetí zápas mezi Conorem a Dustinem se nezadržitelně blíží a již teď je jasné, že půjde o hodně. McGregor je v pozici, kdy si nemůže dovolit prohrát. Dvě porážky od dlouholetého rivala by značně poznamenaly Irův odkaz, na kterém mu tak záleží.

Dustin zase kvůli tomuto zápasu odmítl šanci zabojovat o titul, a tak je jasné, že má také o motivaci postaráno. Jako bonus nedávno unikla informace, že právě vítěz změří síly s aktuálním šampionem Charlesem Oliveirou.

Bookmakeři vidí šance obou hlavních aktérů velice vyrovnané. U Conora se předpokládá, že do nynější přípravy investoval mnohem větší množství času i energie a dokáže zareagovat na chyby v předchozím zápase. Otázkou ovšem je, jak dokáže eliminovat nízké kopy soupeře při svém širokém postoji, kdy většinu váhy nechává na přední noze.

Poirier navíc na UFC 257 příliš nevyužíval svůj boj na zemi, který je na vynikající úrovni. Všichni vědí, že Notorious má čtyři z pěti porážek právě submisí a na zemi rozhodně není nezranitelný.

Pokud jste byli překvapeni, že se minulé setkání obou hvězdných bijců odehrávalo na velice korektní úrovni a chyběla trocha nepřátelských emocí, můžeme vás uklidnit, tentokrát to bude jinak!

Slovní roztržky odstartoval Conorův slib, že přispěje Dustinově nadaci Good Fight Foundation částkou 500 000 dolarů. Peníze se někde zatoulaly a spor byl na světě. Podle posledních prohlášení je tak jasné, že úcta a respekt nebude heslem pro tento boj a vše dostává osobnější podtext.

O to víc se můžeme těšit na tiskovou konferenci, která předchází každému turnaji UFC. Již podle chování a psychického rozpoložení aktérů se dá mnohé vyčíst a tentokrát je jasné, že se Conor pokusí dostat do hlavy svého soupeře jako za starých časů.

Pokud vám nevadí dlouhé ponocování, tak v noci z osmého na devátého července můžete celou show sledovat živě. Start je naplánován na půlnoc našeho času a dívat se můžete na mnoha různých platformách, například YouTube, Twich, TikTok a samozřejmě na oficiálních stránkách UFC.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.