top fight logo export web
conor mcgregor hasbulla

Conor McGregor vyzval internetového hrdinu Hasbullu ke společnému sparingu

Conor McGregor si žádnou provokaci ze strany internetového hrdiny Hasbully nenechává líbit. Pokud má dostatek odvahy, nechť přijde na sparing.

Hasbulla Magomedov je TikToker, který se narodil ve vysokých horách Dagestánu. Kvůli vzácné nemoci navíc trpí růstovým handicapem, takže ve svých devatenácti letech sotva dosahuje výšky jednoho metru.

Žádná z těchto nevýhod ovšem malého hrdinu nezastavila v cestě za slávou. Postupně začal natáčet videa, která se obzvláště mezi MMA publikem stala velmi oblíbená. Začalo to pomyslným sporem dvou trpaslíků a pokračovalo to výzvami ke slavným bojovníkům, mezi kterými se nachází i Conor McGregor.

Notorious si původně Hasbully nevšímal. Dagestánský klučina si ovšem díky své slávě nakonec vysloužil i lístek do UFC, kde ho sice nebudou čekat žádné zápasy, ale zato nějaké bojovníky vyzpovídá během zákulisních interview.

dana white hasbulla
Dana White & Hasbulla

Conor McGregor: Hasbulla je produktem incestu

Co Hasbulla podepsal smlouvu s UFC, ozval se McGregor, že by tohoto skrčka rád zlikvidoval. Už mu totiž začalo lézt na nervy, jak se všude objevuje.

„Zcela nejraději bych toho mrzáka odpálil do branky. Je to malý smradlavý produkt incestu. Dávám si za cíl, že s ním jednoho dne trefím trojku. Kolik bych musel dát za to, aby mi ho někdo nahrál na volej?“ napsal Notorious na svém Twitteru.

A že Hasbulla kvůli své vzácné nemoci nemůže oficiálně zápasit? To nevadí. Na běžný sparing žádné zdravotní povolení nepotřebuje.

„UFC, dovolte mi si s tím skrčkem dát aspoň sparing!“ žádal McGregor. „Vezmeme si rukavice s velkou výplní. Půjde o přátelskou záležitost, slibuji!“ zapřísáhl se.

Hasbulla: Tak jen pojď!

Hasbulla minimálně na internetu ukazuje, že není žádný zbabělec. Vzrůstem se sice nikomu rovnat nemůže, ale srdce a odhodlání má velké.

„Conore, myslíš si, že když jsem malý, tak si na tebe nevěřím? Já si věřím a jsem pořádně hladový. Můj bratr Khabib Nurmagomedov zničil tebe i celý tvůj tým a teď je na čase, abych to po něm zopakoval,“ pronesl malý bojovník.

khabib hasbulla
Khabib & Hasbulla

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!