Top-Fight.cz - bojové sporty

Conor na sobě neuvěřitelně maká, vrátí se jako střední váha, říká kouč

Conor McGregor hraje s kartami, které mu rozdal osud. Jelikož zatím nemůže regulérně trénovat, tak pracuje na své fyzické stránce. A ta je nyní prý hodně slušná.

Jak prozradil jeho trenér John Kavanagh v rozhovoru pro Submission Radio, hvězdný Ir se v době rekonvalescence ze zlomené nohy věnoval hlavně silovým tréninkům, jimiž zpevňoval horní část těla.

Když měl McGregor odůvodnit podstatu svých činů, řekl pouze, že příště nechce ponechat nic na náhodě a hodlá Dustina jasně knokautovat. Jak na tom jsou ale jeho další stránky, to se teprve dozvíme.

„Příštích pár týdnů se spolu konečně vrhneme do nějaké větší přípravy, tak uvidíme, jak je na tom kondičně. Za sebe mohu ale říct, že se Conor doteď věnoval samým silovým tréninkům a vypadá opravdu ohromně. Myslím si, že až se vrátí, bude z něho regulérní střední váha,“ smál se Kavanagh.

Společně s avizovaným návratem se McGregor nechal slyšet, že jeho příštím soupeřem bude pouze ten, kdo drží v lehké váze titul. Pakliže má nyní ovšem muskulaturní postavu odpovídající střední váze, nečeká ho snadné hubnutí.

„Uvidíme, co sám Conor bude do budoucna chtít. Určitě by se nebránil ani přesunu do veltru, ale teď tu má tu nedořešenou situaci s Dustinem Poirierem. Akorát čekáme na nějaké potvrzení ze strany UFC, abychom měli jistotu, kdo bude náš příští soupeř,“ sdělil Kavanagh.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Conor na sobě neuvěřitelně maká, vrátí se jako střední váha, říká kouč