top fight logo export web
2644aa42f07796c6a8dda9ca5ffc7c71f25daf74

Conor připomenul Hollowayovi, kdo je opravdový král divize pérové váhy

Třináct výher v řadě, čestné místo v sestavě bojovníků s nejdelší sérií výher, přesto se najdou tací, kteří pochybují, že je Max Holloway nejlepším zápasníkem pérové váhy. Jedním z nich je i Conor McGregor.

Nutno podotknout, že „Notorious“ k tomu má své oprávnění. V roce 2013, když byl „The Blessed“ pořád jakýsi začátečník, jemuž bylo teprve dvacet dva let, čelil McGregorovi a ve finálním verdiktu mu podlehl na body. 

Conor během své éry v této divizi porazil několik zvučných jmen, mezi nimiž je například i Dustin Poirier, José Aldo nebo Chad Mendes, čímž si vysloužil velký obdiv. Jediné, co mu je vyčítáno, že nikdy svůj pás neobhajoval…

Max Holloway vyhrál na UFC 231

Když pak tedy Max obhájil svůj pás šampiona proti Brianovi Ortegovi, pro fanoušky irského bojovníka nebylo těžké reagovat na spekulace, které nám říkaly, že je Max největším králem, jaký kdy v této kategorii byl. 

Dané tvrzení se nelíbilo i několika známým borcům, mezi nimiž byl také Dillon Danis nebo Chael Sonnen, kteří tyto zprávy utnuly hned v zárodku. Jejich reakce byla zřejmá, všichni odkazovali na Conorovy úspěchy.

A připojil se i sám Notorious, který to komentoval slovy: „Já jsem jediný opravdový nezpochybnitelný král této divize. Ostatní se tak jenom tváří. Holloway, Aldo, Mendes, mám skalpy jich všech. Co to ze mě tedy dělá?“ 

Max na tato jeho slova neodpověděl, ale během jednoho z posledních rozhovorů, které učinil po výhře na UFC 231, řekl, že kdyby se přesunul do divize lehké váhy, tak si to klidně s Conorem rozdá znova.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!