top fight logo export web
conor mcgregor

Conore, ty můžeš tak maximálně mlátit dědky po hospodách, popichuje Masvidal McGregora

Původně jsme se měli na prosincovém turnaji UFC 269, který uzavře rok 2021, vidět souboj Edwards vs. Masvidal. Na ten však nakonec nedojde, protože Masvidal z neznámých důvodů odstoupil.

A jak už bývá zvykem, irský bouřlivák Conor McGregor toho hned využil a Masvidala popíchnul. Jenže ten se nedal a útok vrátil.

Masivadale, jsi dě*ka, protože jsi vycouval ze souboje s Leonem Edwardsem. J*bu tebe i tvé zranění. Podepsal jsi kontrakt, tak bys měl zápasit, tečka. Měli by ti sebrat i ten titul, který si stejně pořádně ani nevyhrál,” opřel se Conor McGregor do Masvidala, který je držitelem BMF opasku.

Ir ve svém vyjádření narážel na to, že Masvidal nad Diazem vyhrál kvůli zásahu doktora, který Diazovi nedovolil pokračovat kvůli jeho velké tržné ráně v obličeji. Jenže to si Masvidal nenechal líbit a Conorovi jeho uštipačné poznámky obratem vrátil. “Předpokládám, že jsi zase vysadil léky, ale stěžuješ si na špatné adrese. Nevyskakuj si a radši jdi mlátit prcky a dědky po hospodách.

V každém případě situace kolem zápasu Edwards vs. Masvidal je zvláštní. Vedení teď musí pro Edwardse sehnat nového soupeře. Velký zájem projevil například i Khamzat Chimaev, tak uvidíme, zda mu vedení UC nakonec vyhoví.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.