top fight logo export web
21ddeb311801f77465e8ec2744fe4bd836bf852e

Cormier, Askren, Helwani a další. MMA komunita reaguje na Jonesův přešlap proti pravidlům

Jon Jones se zase jednou vyznamenal, a protože je s ním tato pověst poměrně neoddělitelně spojena, pak není divu, že se do něj pustila téměř celá MMA komunita, která jeho opakovaný přešlap nemůže pochopit.

Den před Vánoci pronikla do éteru zásadní zpráva. Jak jsme uvedli v našem prvním článku (ZDE), navrátilec Bones si možná svůj comeback ani tak moc neužije. Více nám napoví až vyšetřovací komise, jež se tímto případem bude ještě zabývat.

Pro Jona to nyní může být poměrně silná rána jen pár dní před klíčovým duelem. Určitě si říkáte, jestli když vyhraje titul, zdali mu nebude odebrán apod., ovšem na tyto otázky vám ani my prozatím nedokážeme odpovědět.

Co však ale dokážeme, to je vám zajistit náhled na reakce ostatních lidí, co mají s UFC něco společného – jen pro upřesnění, UFC 232 se kvůli tomu přesouvá z Las Vegas do Los Angeles.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.