top fight logo export web
Cormier Khabib Makhachev Oliveira

Cormier: Jsem prakticky přesvědčený, že kdyby Oliveira porazil Makhacheva, tak se Khabib vrátí

Daniel Cormier jako blízký Khabibův přítel tuší, co by dříve neomylného Orla vytáhlo zpátky z důchodu.

Původně to vypadalo jako definitivní rozhodnutí, ale sám Khabib během jednoho z rozhovorů naznačil, že se v lehké váze stejně už nenachází nikdo, kdo by pro něho byl překážkou. Když vymýtil celou divizi od všech potenciálních hrozeb, měl splněno a mohl v klidu pověsit rukavice na hřebík.

V momentě, co se ale odebral do důchodu, se náhle vynořil Charles Oliveira, který už teď v UFC tahá sérii jedenácti výher v řadě. A kromě Conora McGregora porazil prakticky stejnou konkurenci, jakou porazil sám Khabib. A dokonce už teď někteří lidé říkají, že je z toho historického hlediska Oliveira lepší lehkou vahou.

Momentálně si s tím Khabib ještě hlavu neláme, ale údajně by svůj názor důkladně přehodnotil, kdyby tato rozjetá brazilská mašina porazila i jeho ruského koně Islama Makhacheva.

„Mnoho lidí si přeje vidět Charlese s Khabibem a já jsem prakticky přesvědčený, že kdyby Charles nyní porazil Makhacheva, tak se toho scénáře dočkáme,“ uvedl bývalý šampion a nynější komentátor Daniel Cormier.

„Znám Khabiba velice dobře, k Makhachevovi má velmi silný vztah. Hodně mu věří, vidí v něm své druhé já. Takže kdyby toto druhé já udělalo něco špatně, kdyby se nechalo porazit od potenciální nejlepší lehké váhy, tak se Khabib vrátí, aby uvedl věci na pravou míru. Takto to cítím,“ pověděl.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.