Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Cormier: Musím se omluvit trenérům. Zklamal jsem je, protože jsem se nedržel plánu

Cormier: Musím se omluvit trenérům. Zklamal jsem je, protože jsem se nedržel plánu

Těžká váha má nového krále a tak trochu si za to Daniel Cormier může sám. Dnes už bývalý šampion se ve čtvrtém kole mistrovského duelu se Stipem Miočičem nechal knokautovat. Předchozí tři kola jasně vyhrál na body, následně však nepochopitelně upustil od své taktiky.

„Strategie byla, že budu více využívat svých předností, zejména svého wrestlingu. Když jsem ale cítil, že mi tam prošlo pár dobrých úderů, náhle jsem se nechal unést,“ pravil na pozápasové tiskovce Cormier, který ještě nikdy předtím nenašel v těžké váze přemožitele. Nyní je jeho bezchybný rekord pošpiněn.

„Pravděpodobně se jedná o moje největší zklamání v tomhle sportu. Úplně jsem upustil od své taktiky, zklamal jsem trenéry, kteří mě doslova prosili, abych stáhl souboj na zem. Cítím, jak jsem všechny zklamal,“ bědoval DC.

V současné době mu je čtyřicet let, zápas s Miočičem mohl být poslední v jeho kariéře. Cormier nyní jen zpytuje svědomí a přemýšlí, co bude dál. Hodlá pokračovat? Nakopne ho tahle prohra, nebo nastal definitivně čas, kdy se mají pověsit rukavice na hřebík? Možná nám příští dny více napoví.

„Trochu mi to připomnělo zápas s Gustafssonem. Tahal jsem ho na zem jen v prvním kole, další čtyři už ne a mí trenéři mě na to upozorňovali,“ vzpomínal Cormier na zápas, který vyhrál formou těsného bodového rozhodnutí. Teď mu však už štěstí nepřálo. „Proti Stipemu jsem zaplatil daň za neposlouchání svých trenérů. Většinou s tím nemám problém, nevím, co mě to napadlo,“ dodával zklamaně.   

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?