top fight logo export web
8e6dc9e6a3ed13a197185d07bf09fb8175bd3ad7

Cormier: Musím se omluvit trenérům. Zklamal jsem je, protože jsem se nedržel plánu

Těžká váha má nového krále a tak trochu si za to Daniel Cormier může sám. Dnes už bývalý šampion se ve čtvrtém kole mistrovského duelu se Stipem Miočičem nechal knokautovat. Předchozí tři kola jasně vyhrál na body, následně však nepochopitelně upustil od své taktiky.

„Strategie byla, že budu více využívat svých předností, zejména svého wrestlingu. Když jsem ale cítil, že mi tam prošlo pár dobrých úderů, náhle jsem se nechal unést,“ pravil na pozápasové tiskovce Cormier, který ještě nikdy předtím nenašel v těžké váze přemožitele. Nyní je jeho bezchybný rekord pošpiněn.

„Pravděpodobně se jedná o moje největší zklamání v tomhle sportu. Úplně jsem upustil od své taktiky, zklamal jsem trenéry, kteří mě doslova prosili, abych stáhl souboj na zem. Cítím, jak jsem všechny zklamal,“ bědoval DC.

V současné době mu je čtyřicet let, zápas s Miočičem mohl být poslední v jeho kariéře. Cormier nyní jen zpytuje svědomí a přemýšlí, co bude dál. Hodlá pokračovat? Nakopne ho tahle prohra, nebo nastal definitivně čas, kdy se mají pověsit rukavice na hřebík? Možná nám příští dny více napoví.

„Trochu mi to připomnělo zápas s Gustafssonem. Tahal jsem ho na zem jen v prvním kole, další čtyři už ne a mí trenéři mě na to upozorňovali,“ vzpomínal Cormier na zápas, který vyhrál formou těsného bodového rozhodnutí. Teď mu však už štěstí nepřálo. „Proti Stipemu jsem zaplatil daň za neposlouchání svých trenérů. Většinou s tím nemám problém, nevím, co mě to napadlo,“ dodával zklamaně.   

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!