Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Cormier: Na McGregora se nevztahují žádná pravidla, jeho návrat naštve hodně lidí
Conor McGregor pozice

Cormier: Na McGregora se nevztahují žádná pravidla, jeho návrat naštve hodně lidí

Daniel Cormier jen přiživil spekulace, že by měl Conor McGregor při svém návratu skutečně bojovat o titul.

V lehké váze UFC momentálně čeká na svou šanci hned několik borců, kterým nepochybně vévodí Justin Gaethje. Žádný z nich se ale ke své poctivě vydřené příležitosti nedostane, pokud se do hry vrátí Conor McGregor, který je díky svému obrovskému jménu zárukou pozornosti.

„Upřímně vám musím přiznat, že je Conor člověkem, na kterého se nevztahují žádná pravidla, která obecně platí pro všechny ostatní. Nebudeme to zbytečně rozebírat, však vy víte, o čem mluvím,“ nechal se slyšet bývalý dvoudivizní šampion Daniel Cormier.

„Až se Conor vrátí do boje, naštve to spoustu lidí. Fanoušci budou nadávat, budou naříkat, budou si stěžovat, ale nakonec ho zase všichni budou sledovat. Opravdu se domnívám, že se toto léto utká s Oliveirou o titul (lehké váhy),“ řekl „DC“ v interview novináři Schmovi.

„UFC funguje na jiném principu. Conor je MMA a Conor jsou peníze. Když jeho návrat vydělá miliony dolarů, půjde o titul,“ završil Cormier s tím, že už se nemůže dočkat, jakou zde ztropí Gaethje scénu. Jelikož jak se sám Justin nechal slyšet, tak pokud ho McGregor skutečně v rámci titulové šance předskočí, tak začne silně rebelovat.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?