top fight logo export web
91274ec03fa6f911348ab1280f0db9f218a8debb

Cormier: Odvetu s Miocicem bych určitě nepřijal

Jak nám bylo před několika dny oznámeno, současný šampion Daniel Cormier se vrací zpátky na scénu a už 4. listopadu bude hájit svůj pás v těžké váze proti Derricku Lewisovi. Původně se však spekulovalo, že bude čelit někomu jinému. A teď není řeč o Brocku Lesnarovi, nýbrž o Stipe Miocicovi, jehož už jednou přemohl, ale podruhé by si na něj tolik nevěřil. 

Psal se tehdy 7. červenec, když se současný šampion pod přezdívkou DC představil na horké půdě T-Mobile Areny, kde měl tu čest jakožto hlavní aktér dlouhého večera vyzvat téměř bezchybného a předtím šest zápasů za sebou neporaženého Miocice. 

Cormier v té době využil šance vystoupat na vrchol a svého soupeře připravil o pás ještě necelou půlminutu před koncem prvního kola. Neúprosné KO vystřelilo devětatřicátého rodáka ze San José do síně slávy, avšak od té doby se stále mluví o někom, kdo by ho odtamtud mohl zase pěkně odstřelit.

Daniel Cormier se vrací zpátky

Jedním z těch mužů, kdo stál frontu na svou příležitost, byl i sám bývalý mistr Stipe Miocic, jenže ten svou šanci nedostal. A kdyby ji měl dostat, Cormier, jak nám potvrdil, by ji odmítnul. 

„Kdyby mi ten zápas UFC nabídlo, ihned bych ho odmítnul. Stipe umí být velice nepříjemným protivníkem, a to zvláště za těchto podmínek. Nechci tím sice naznačit, že Derrick (jeho nadcházející soupeř) není tak dobrý, jenom mě není schopný porazit tolika odlišnými způsoby. Myslím si, že jediná šance, jak může Lewis vyhrát, je knokaut,“ svěřuje se. 

„Nečekal jsem, že budu mít tu možnost bojovat už tak brzy (na UFC 230). Vzhledem k podmínkám jsem to ale přijal. Přiznávám se, že volba soupeře hrála v mém rozhodování velkou roli,“ uzavírá a doplňuje, že po tomto duelu mu do konce kariéry bude zbývat už jenom jeden zápas.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!