top fight logo export web
cormier chimaev pereira

Cormier: Pokud chce Pereira zůstat relevantní, nesmí se postavit proti Chimaevovi

Daniel Cormier pro jednou souhlasí s Chimaevem a Pereirovi doporučuje, aby se od „Vlka“ držel co nejdále.

Co skončil turnaj UFC 281, prakticky vmžiku nato se ozval Khamzat Chimaev, že si přeje s Alexem Pereirou zápas. Své sebevědomí podpořil hláškou, že nového šampiona střední váhy ukončí ještě v prvním kole, na což je ochotný vsadit celou svou výplatu, jelikož o tom vůbec nepochybuje.

Vzhledem k tomu, že je Alex ryzí postojář s velmi slušnými základy v kickboxu, nemůžeme Khamzatovo tvrzení jen tak přehlížet. To mimo jiné zmínil i sám legendární Daniel Cormier.

„Ač je Chimaev někdy naprosto sebestředný zmetek, nyní mu musím dát za pravdu. Pokud by se jednoho dne utkal s Alexem Pereirou, tak ho stáhne na zem a tam ho naprosto zdemoluje,“ uveřejnil bývalý šampion polotěžké či těžké váhy ve svém podcastu.

„Alex je prvotřídní postojář, o tom žádných pochyb, ale ty jeho nedostatky na zemi budou strašně evidentní. A pokud se střetne s takovým silovým wrestlerem, jako je Khamzat, tak téměř zaručeně prohraje. Stylově mu tento zápasu vůbec nesedí,“ míní.

„Já vím, že to zní trochu divně, ale Adesanya byl pro Pereiru ideální oponent. Aby zůstal relevantní, potřebuje se střetávat s těmito postojáři. Jak ale potká zemaře, jako je například Whittaker, nebo nedej Bože dokonce Chimaev, tak s největší pravděpodobností prohraje,“ uvedl Cormier.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!