top fight logo export web
Chimaev: Já jsem MMA GOAT. Budu lepším, než kdy byli Mike Tyson či Muhammad Ali

Cormier potvrdil jméno příštího Chimaevova soupeře. Případná výhra mu zajistí boj o pás

Khamzat Chimaev se přeci jen dočkal. Nyní se střetne s elitním bojovníkem, a pokud přemůže i jeho, tak potom půjde už jedině o titul.

Před pár dny nám v Americe kolovaly zvěsti, že by se měl Khamzat Chiamev při svém dalším přesunu do klece střetnout se současnou dvojkou žebříčku velterové váhy Gilbertem Burnsem.

Tyto zprávy jsou sice stále neoficiální, ale dozajista už pomalinku začínají stát na čím dál reálnějších základech. To mimo jiné potvrdil i nynější zápasový komentátor či analytik Daniel Cormier.

Khamzat Chimaev vs. Gilbert Burns

„Skutečně už dlouho jsem v UFC neviděl atraktivnějšího zápasníka s tak velkým potenciálem, jako má Khamzat Chimaev. Dozajista si myslím, že jeho zápas s Gilbertem Burnsem bude obrovský. Určitě z něho vzejde nový titulový vyzývatel,“ rozpovídal se Cormier, aniž by tušil, že tento fight ještě předtím nebyl oficiálně oznámený.

„Pokud Chimaev vyhraje, pak před ním nebude jiná možnost než Kamaru Usman. A to je fight, který tu všichni chceme vidět. Mnoho lidí si myslí, že pokud má někdo šanci Usmana porazit, pak je to právě Khamzat,“ přidal Cormier v interview u novináře Schma.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.