top fight logo export web
0a965600ff8bd69d247ad498d2d0343a72b224f4

Cormier si chce napravit reputaci bojem s Jonesem v polotěžké váze

Doposud jej čeká již domluvený zápas na UFC 241, kde se postaví proti Stipemu Miočičovi, avšak následně, pokud se mu podaří úspěšně obhájit klenot v těžké váze, by rád přestoupil zpátky do váhy polotěžké, kde se pokusí napravit jediné zaváhání své kariéry.

„Jestli budu s Jonem znovu zápasit, to záleží jen na mně. Když se ale podíváte, nikdo jiný mě nikdy nedal a Jones to zvládl hned dvakrát,“ přiznával Cormier. „Pokud se znovu utkáme, bude to v hmotnostní kategorii do 93 kilo. To je přesně to místo, kde on vyhrál ty dva zápasy a kde ho musím porazit,“ dodával dnes již čtyřicetiletý zápasník.

Paradox je v tom, že zatímco „DC“ plánuje přechod o váhu níže, tak „Bones“ chce jít pro změnu nahoru. „Jsem si vědom toho, že pokud budu s Cormierem bojovat v těžké váze, můžu prohrát. Je to asi nejtěžší možný soupeř, jakého tam mohu potkat. Pro tuhle divizi má Daniel ty nejlepší fyzické předpoklady,“ odhaloval Jones. 

Jak to nakonec bude, to se dozvíme možná už po UFC 241. Jon Jones bude nejprve 6. července hájit svůj pás proti Thiagovi Santosovi, načež tentýž úkol bude čekat 18. srpna na Daniela Cormiera, který se pokusí odolat nájezdům Stipa Miočiče. Pokud „DC“ zvítězí, bude na něj čekat poslední zápas kariéry a ten by měl být (dodrží-li slovo) právě s jeho jediným přemožitelem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!