top fight logo export web
cormier jones zapas vyjadreni

Cormier: Stále mě sžírá, že Jones bral steroidy. Porazil mě jen pod vlivem

Daniel Cormier ani po letech nemůže Jonesovi odpustit jeho dopingovou aféru. „Ano, prohrál jsem s ním, ale porazil mě steroidy naládovaný týpek.“

Byla to opravdu velká rivalita, která před lety v UFC budila obří zájem. Cormier i Jones v té době nenašli ještě žádného přemožitele, a tak se postavili proti sobě. Ze dvou střetů se ovšem dvakrát radoval Jones a v obou případech to bylo „podvodem“.

Cormier: Dodnes mě to straší!

Ačkoliv mu jedna prohra byla smazána, diváci na ni nezapomněli. „Všichni prostě vědí, že jsem s Jonem prohrál dvakrát. Nikdo už ale nezmiňuje ten fakt, že jsem prohrál s nasypaným týpkem,“ štve Cormiera.

Ani po letech jeho zlobu nic nezmírnilo. „Říká se, že některé věci potřebují čas, aby ulehly. V mém případě ovšem čas nic nevyléčil. Stále mě to pronásleduje. Jones mě porazil a krátce nato zjistíte, že neprošel antidopingovou kontrolou. Samozřejmě steroidy. Potom jsme spolu bojovali v Anaheimu, opět mě porazil a krátce nato oznámení, že je suspendován na 18 měsíců, protože zase dopoval.“

Covington a bitva o titul? Myslím si, že ho Diaz předběhne, predikuje Cormier

Útěchu nikde nenašel. „I když Jonovi jednu výhru smazali, tak prostě podváděl. Byl o dvanáct let mladší jak já, žral steroidy a zničil mi kariéru. Můžete na takovou věc jen tak přestat myslet?“ zeptal se Cormier v The Pivot podcastu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!