top fight logo export web
Daniel Cormier odpověděl na boxerskou výzvu od Jakea Paula

Cormier varuje Usmana: Canelo tě nebude šetřit tak, jako Mayweather šetřil McGregora

Kamaru Usman si vzal do hlavy, že prostě za každou cenu hodlá bojovat s Canelem Alvarezem.

Nejenže se tento plán zatím nelíbí Danu Whiteovi, on se v podstatě nelíbí ani Saulu Alvarezovi, jenž zatím hodlá zabývat „skutečnými výzvami“.

Kamaru a jeho manažerský tým ovšem zahájili silné promo, které se zakládá na pravidelných verbálních útocích, jejichž cílem je donutit mexickou hvězdu k reakci. A to nejlépe bojové.

Protože jsou Usmanovy snahy vynutit si tento souboj všude vidět a cítit, musel na ně reagovat i sám bývalý šampion Daniel Cormier. Ten Nigerijskou noční můru varuje, aby si zbytečně nekazila reputaci v boxu, když očividně neví, do čeho vstupuje.

„Kamaru, jsi jako můj bratr, mám tě rád a velmi si přeju, aby sis vydělal co možná největší balík peněz, ale tahle cesta, kterou se snažíš jít, není pro tebe,“ upozornil DC svého kamaráda ve zbroji.

„Realita je taková, že tenhle fight nedává žádný smysl a já ti hned řeknu proč. Canelo je mexický boxer a ti vyznávají jiné hodnoty. Jim nejde o show, nýbrž o vlastní prestiž. Pokud by na ten váš zápas skutečně došlo, počítej s tím, že tě nebude šetřit tak, jako Mayweather šetřil McGregora. Canelo se tě pokusí zabít. A to hned v prvním kole!“

Kamaru Usman je v současnosti možná pound for pound MMA jedničkou, ale faktem zůstává, že to je primárně wrestler. V postoji se začal vyvíjet až poměrně nedávno, a tak je jasné, že boxem s Alvarezem cílí pouze na výplatu. Nic jiného v tom nebude.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.