top fight logo export web
Cory Sandhagen ufc 267

Cory Sandhagen reaguje na svou válku s Petrem Yanem, snu o titulu se rozhodně nevzdává

Cory Sandhagen měl možnost zabojovat o pás dočasného šampiona bantamové váhy, svému soupeři Petru Yanovi ale podlehl jasně na body.

Pro amerického profesionálního MMA zápasníka to bylo kruté vystřízlivění. Po poměrně povedeném výkonu a možná i nezasloužené porážce s TJ Dillashawem totiž věřil, že ho dělí od titulu jen kousíček, nakonec ale narazil na ruský ledovec s názvem Petr Yan.

„Byl to těžký zápas, Petr ukázal, proč byl a nyní znovu je šampionem,“ hodnotil Cory chvíli po zápase, ve kterém prohrál čtyři z pěti kol.

„Musím se nejprve vrátit domů a pak si s týmem vyhodnotíme, v čem se můžeme zlepšit, zatím to nedokážu říct,“ konstatoval.

Pro Sandhagena to tedy byla druhá bodová porážka v řadě, v žebříčku se teď mírně propadne, ale svou naději na zisk mistrovského pásu rozhodně nevzdává.

„Tohle je těžký sport, s Yanem jsme předvedli pekelný fight! Musím se z toho poučit, zlepšit a vyrazit znovu. Jednoho dne se určitě stanu šampionem,“ vzkázal Sandhagen, jehož atraktivní bojový styl si i skrze porážku určitě našel své příznivce.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.