top fight logo export web
sandhagen sterling dillashaw

Cory Sandhagen vysvětlil, proč si Dillashaw proti Sterlingovi ani neškrtne

Ještě prakticky před dvěma lety byl TJ Dillashaw považován za nejlepší bantamovou váhu světa, dnes se mu však už nevěří. Proč? Všechny důvody sečetl Cory Sandhagen

Sandhagen se kdysi už s Dillashawem utkal. Jejich bitva přinesla mnoho vzrušujících okamžiků, které optický vyznívaly v Coryho prospěch. Když pak tedy došlo na verdikt rozhodčích, mnoho lidí se nestačilo divit. TJ, jenž vizuálně tahal za kratší část provazu a měl více domlácenou tvář, si odnesl výhru na body.

dillashaw
Dillashaw v boji se Sandhagenem

Dané utkání však Codymu dnes slouží jako vhodný zdroj k analýze titulového souboje, ke kterému dojde 22. října v Abú Dhabí. Zde se Dillashaw pokusí vybojovat zpátky svůj bantamový pás, který má momentálně v držení šampion Aljamain Sterling. Povede se mu to?

„V žádném případě!“ měl Sandhagen bleskově jasno. „TJ nemá ve svých úderech dostatek síly. Určitě nezabrání tomu, co se mu Sterling chystá provést. Což bude naprostá demolice na zemi a jednoznačná výhra na submisi nebo na body,“ domnívá se.

„TJ byl na vrcholu kariéry před nějakými čtyřmi lety, když ještě aktivně sypal. Dnes se té nové generaci fighterů nemůže rovnat. Sterling oproti němu bude silnější, větší, kvalitnější. Jednoznačně tohle vyhraje,“ zní Sandhagenova predikce, jíž poskytl kanálu Full Send MMA.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!