top fight logo export web
Paulo costa

Costa prohrál, a navíc přišel o 30 % z výplaty. Ukončil bych ho, kdyby nebyl tak velký, hlásí Vettori

V zápase vážil o téměř deset kilogramů méně, ale stejně si našel cestu k vítězství.

Marvin Vettori ukázal, že je pravý bojovník, kterému nevadilo ani to, že jeho soupeř dvakrát změnil váhovou kategorii, v níž se bude jejich zápas konat. Z 84 kg se postupně přeskočilo na 88 a následně na 93 kg, kvůli čemuž měl Brazilec fyzickou výhodu. Tu ovšem v boji přetavit nedokázal.

„Vyhrál jsem na body, ale ve skutečnosti to byl hodně těžký zápas. Costa byl proti mně vskutku velký. Původně jsem ho chtěl ukončit, snažil jsem se, ale nešlo to. Nemohl jsem ho ani pořádně stáhnout na zem, jak byl oproti mně ohromný,“ nechal se slyšet Vettori, kterému radost může dělat i to, že si domů kromě své výplaty odnesl i 30 % z výplaty soupeře.

„Costa to přepálil, odteď bude muset zápasit v polotěžké váze,“ konstatoval hned na tiskové konferenci Dana White. „Neříkám, že předvedl špatný výkon, oba hoši se snažili ze sebe vydat to nejlepší, ale nemůžete si prostě přijít do hlavního duelu takhle těžcí. Pro Costu je to ve střední váze konečná,“ vytýkal brazilskému bijci, jehož stavba těla je na divizi do 84 kg skutečně příliš velká.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.