top fight logo export web
a0a183fa33ddc44cfd49c3c41c73b5f2a610380f

Covington: Jon „Pikogram“ Jones je odpad této společnosti. Kdybych mohl, zničím ho jako kdysi

Říká se, že je MMA z velké části jenom show, a proto je někdy opravdu složité poznat rozdíl mezi „smýšleným“ a „reálným“. Jak to asi je v případě Colbyho Covingtona, který si jako původní velterová váha troufá na aktuálně největší zvíře společnosti?

Colby Covington momentálně vede slovní válku s šampionem Kamaru Usmanem, s nímž si to už brzy bude moct osobně vyříkat. Když však během jeho rozhovoru pro BJPenn přišla řeč na Jona Jonese, jenž je považován za největší hvězdu UFC, pak se Colby nebál napovrch vytáhnout staré rány.

„Jon ‚Pikogram‘ Jones je v dnešní době strašná s*ačka. Všechny ty drogy v jeho těle mu zatemnily mysl. Už to je jen odpad společnosti, odpad této show. Kdybych dostal příležitost se s ním utkat znovu, zničil bych ho,“ překvapoval zápasník, jemuž se v rámci bojového světa přezdívá „Chaos“.

A další takový chaos se snažil rozpoutat. „Během školních let jsme se já a Jon spolu spárovali, pravidelně jsem mu způsoboval výpadky paměti. Pokud mi nevěříte, zeptejte se kohokoliv z ‚Iowa Central wrestling room‘, tam se to všechno dělo. Když na to přijde, moc rád to zopakuju. Zničím ho ještě více!“

Netřeba podotýkat, že je Colby velterová váha a Jones polotěžká, která se už brzy přesune do těžké. Možná se jedná jen o Covingtonův planý výkřik do tmy, neboť se nedá předpokládat, že by za ním „Bones“ šel o tolik váhových kategorií níže… nicméně (!), třeba se jednoho dne tato situace vyhecuje natolik, že se nějakého překvapení dočkáme. V takovém případě by šel Colby nahoru.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!