top fight logo export web
Colby Covington 2021

Covington: Jsem připravený zemřít, jen abych toho podvodníka Martyho Usmana sesadil z trůnu

Colby Covington je připravený udělat vše, co bude potřeba, jen aby se dostal k trilogii s Kamaru Usmanem.

Kdekdo by si řekl, že když to je mezi nimi 2-0 na zápasy v Usmanův prospěch, trilogie by nedávala žádný smysl. Takto ovšem „Chaos“ vůbec neuvažuje, jelikož se přehlíží jeden zásadní fakt. A tím je, že je šampion ohromný podvodník.

„Podívejte se na něj, kdykoliv má příležitost, vždy podvádí. Takto si vybudoval svou kariéru, všechny jeho základy stojí na podvodu. Podvod s plněním váhy, podvody s braním steroidů, podvody se zachytáváním pletiva klece, podvody s předstíráním ran do slabin a píchnutím do očí, to je celý on. A to nemluvím ani o těch zakázaných ranách do zátylku, které rozhodčí v Martyho případě přehlíží,“ vyprávěl emotivní Covington.

I proto chce trilogii. „Máme za sebou dva zápasy, deset kol. V tom nejhorším případě Marty vede 6-4, proto tu musí být další fight. Za tou trilogií si tvrdě půjdu a nedostanu ji pouze tehdy, pokud Usman odejde do důchodu. Ten pás chci strašně moc a jsem pro něj ochotný zemřít.  Pochybuju o tom, že je totéž ochotný udělat i Usman, já jsem ovšem v tomto ohledu velice seriózní. Buďto zemřu, nebo toho podvodníka sesadím z trůnu,“ řekl Covington v rozhovoru pro Submission Radio.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.