Top-Fight.cz - bojové sporty
adesanya colby

Covington: Mít tak možnost bojovat s Adesanyou, seřežu ho jako psa

Colby Covington si hodně věří. Kdyby mu UFC dalo příležitost bojovat s Adesanyou, klidně nabere pár kilo a přesune se kvůli tomu do střední váhy.

O tomto úmyslu již „Chaos“ jednou mluvil. Podmínkou ovšem bylo, že se nejprve chtěl stát šampionem velterové váhy, načež by se vydal o hmotnostní patro výše svou sbírku zlata o něco rozšířit.

Bohužel pro Colbyho, osud mu nepřál, podruhé rupnul s Kamaru Usmanem a mistrovský klenot jeho vitrínu zatím nezdobí. Nebudeme-li tedy počítat jeho pás dočasného šampiona ještě z doby, kdy vládnul divizi Tyron Woodley.

Co se ovšem Covingtonova sebevědomí týče, o tom není třeba pochybovat. On sám ví, že i když zatím nepřemohl Usmana, dokáže porazit „minimálně“ Adesanyu. Je to tím, že styly dělají zápasy.

„Pokud by mi ta příležitost byla nabídnuta, nedokázal bych jí odolat a skutečně bych do té střední váhy přešel. Vesměs bych dokázal zničit kohokoliv v té divizi, zejména pak Stylebendera, protože je to týpek, kterému absolutně vůbec nic neříká slovo wrestling,“ hovoří Covington, který tak zároveň nastínil svou potenciální bojovou taktiku.

„Izzyho bych vzal na zem a tam ho unavil a ukončil. Zničil bych ho jako psa, protože má nulovou zem, nulovou obranu proti strhům. Vždyť ho na žíněnku stáhl i takový Jan Blachowicz, který wrestling vlastně ani normálně nepoužívá. Představte si, jak bych si asi vedl já,“ nastínil Colby v rozhovoru pro MMA News.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Covington: Mít tak možnost bojovat s Adesanyou, seřežu ho jako psa