top fight logo export web
Covington vyjadreni

Covington se nevzdává: Chci sejmout Masvidala a vysloužit si trilogii s podvodníkem Usmanem!

Na jednu stranu to vypadalo, že mezi oběma bojovníky konečně panuje vzájemná úcta, ale na druhou stranu tu opět máme toho starého a známého Colbyho Covingtona.

Ten má za sebou odvetu, jíž se velmi dožadoval, ale ani napodruhé na Kamaru Usmana nevyzrál. Tentokrát sice nepadl na TKO, nýbrž na body. I tak měl svému šampionskému protějšku po boji dost co vytknout.

„Dozajista se s ním (Usmanem) uvidím ještě jednou, máme spolu nedořešený byznys. Je to podvodník, stále se dopouštěl nějakých faulů, na které jsem upozorňoval rozhodčího. Utkám se s kýmkoliv to bude nutné, jen abych si tu trilogii vynutil,“ oznámil pod rouškou emocí Covington na tiskové konferenci.

V hlavě má i ideálního soupeře. „Přemýšlím nad mým starým spolubydlícím Jorgem Jidášem Masvidalem. Pravděpodobně by bylo lepší, kdyby vystoupil z toho svého fightu s Leonem (Edwardsem) a utkal se se mnou,“ navrhuje.

A zároveň burcuje. „Pojďme do toho, tohle je velká rivalita, která potřebuje nějaké završení. Podívejte se, jak s Jorgem zametl Marty Usman. Leon ho vyklepe stejně a pak vás jen prosím, nevyhazujte ho z UFC. Nechte mě, abych mu ukončil kariéru,“ dožaduje se.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.