top fight logo export web
17AD95BE B95D 48F0 9993 8264369B1464

Covington? Teď si vydělává pokerem. Nevím, jestli bude ještě bojovat, říká Cormier

Co se stalo s Colbym Covingtonem a proč o něm není od Masvidalova napadení slyšet?

Byl tehdy březen a Colby Covington večeřel v Papi Steak Housu na Miami. Když vešel ven, dočkal se zákeřného a nečekaného útoku zezadu, který zinscenoval jeho sok Jorge Masvidal. Výsledek? Monokl u oka, otřes mozku, vyražený zub, zničené rolexky a pošramocené sebevědomí.

Pokud měl tento útok něco změnit, pak je to Colbyho vystupování na veřejnosti. Prakticky je od té doby zticha, bojový byznys si neplánuje a ani se pořádně neví, co s ním bude. Zato ale slibně začal rozjíždět svou kariéru na pokerových turnajích…

„Poslouchejte, tohle není věc, ze které se dostanete ze dne na den. Covington zaplatil nejvyšší daň za to, že se snažil promovat své turnaje. Poznal stinnou stránku této hry a cokoliv nyní řekne, na tom si media smlsnou. Proto se teď potřebuje držet od veřejnosti co nejdále,“ vysvětluje Cormier.

„Colby byl brutálně, brutálně napaden na ulici. Všechna čest, jak to teď zvládá. Dělá to, co musí dělat, aby přežil. Nevíme, jakou budoucnost mu chystá MMA, pokud tedy ještě nějakou bude mít, ale zato hraje karty a vydělává si peníze jinak. Osobně ho za to uznávám,“ řekl ve své show.

Co bude s Covingtonem, to neví ani sám Dana White. Když měl šéf UFC o „Chaosovi“ naposledy promluvit, pověděl jen, že mu dává volný čas. Samozřejmě by ho rád zařadil do svých plánů, ale protože má proti Masvidalovi otevřený soudní spor, nehodlá ho do ničeho tlačit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!