top fight logo export web
Colby Covington ufc byznys

Covington? To je ten největší odpad široko daleko, domluvte zápas! nabízí se další vyzývatel

Není to sice žádný šampion, ale o nabídky rozhodně nemá nouzi.

Colby Covington se díky svému výraznému vystupování dostává do povědomí nejen fanoušků, ale i konkurentů v divizi, kteří nyní mají touhu jeho upovídanou pusu umlčet.

Svou výzvu jeho směrem už vyslal Khamzat Chimaev, vyjádřil se k ní i Vicente Luque a nově promluvil také Belal Muhammad. A už teď je jisté, že na jedno z těchto jmen by se skutečně mělo usmát štěstí.

„Nejsem tím člověkem, který by někoho vyloženě nenáviděl, ale upřímně nemohu vystát lidi, kteří si během propagace zápasů berou do pusy něčí rodinu. A pokud to někdo dělá, tak ho mohu nazývat jedině odpadem, což Covington je, ten největší odpad ze všech,“ nebral si servítky Muhammad.

„Jestli se navážíte někomu do rodiny, už mi to nepřijde, jako byste se snažili prodat ten fight. Zcela chápu zlobu Jorgeho Masvidala i Dustina Poiriera. Dovolte mi tedy, abych si to s Colbym vyříkal za vás. Já už ho naučím poslouchat!“ plánuje.

V každém případě má Belal Muhammad nyní o víkendu domluvený fight s Vicentem Luquem. Vítěz tohoto souboje se pak bude moct střetnout právě s Covingtonem anebo Chimaevem. Uvidíme, jaké složení Dana White a jeho promotérští kolegové zvolí.

Musíme počítat také s tím, že Colby je po tom veřejném napadení stále zticha, a tak nevíme, jaké jsou jeho plány. Doposud se k ničemu nevyjádřil a asi ještě nějaký čas potrvá, než tak učiní.

Belal Muhammad mma ufc zapas
Belal Muhammad

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.