top fight logo export web
f88aae27ce0c602a9afef08eb97cccd9a85b5a3f

Cowboy: Pokud bych nebojoval o pás, bylo by to pro mě velké zklamání. Ledaže by Conor kývl na mou výzvu

Jeden by si řekl, že když vypadne z boje o titul Al Iaquinta, tak bude situace v divizi lehké váhy o něco klidnější. Opak je však pravdou. Donald „Cowboy“ Cerrone se nyní nese na třech výhrách v řadě a žádá o mistrovskou výzvu.

„Kdyby mě UFC nenechalo bojovat o titul, bylo by to pro mě velké zklamání. Za to vše, co jsem pro ně udělal, si myslím, že si to zasloužím. Tohle je prostě moje chvíle, cítím se jako na vrcholu světa. Jsem připravený si pro ten pás dojít,“ uváděl Cerrone.

Značný problém ale představuje absence Khabiba, který se nevrátí dříve než v září. Ke své obhajobě navíc bude muset nejprve překonat současného dočasného šampiona Dustina Poiriera, což znamená, že pokud by se měl Cowboy s Eaglem utkat, nebylo by to dříve než v prosinci. Cerrone je přitom zvyklý zápasit 3x i 4x do roka.

„Všichni víte, pro jaký důvod bych tu bitvu o pás ignoroval,“ odpovídal Cowboy, jenž ukazoval prstem směrem do Irska. „Zápas s Conorem McGregorem, pojďme to zrealizovat. Červen nebo červenec, jsem připravený. Zejména pokud bych měl jinak čekat až do září. Pojďme natrhnout pár irských zadků,“ dodával Cerrone.

Otázkou stále přeci jen zůstává, zdali a kdy se Conor McGregor vrátí. Náznaky tu jsou, nějaké oficiální prohlášení ovšem nikoliv. Časem budeme moudřejší. Stejně tak nám ukáže i čas, jaké soupeře předhodí UFC Donaldovi Cerronemu. Buďto si na bitvu o titul počká, nebo bude zápasit s Conorem, nebo nakonec poleví a holt se utká s někým úplně jiným.

V každém případě platí, že kdyby se Notorious vrátil a porazil Cowboye, přičemž Khabib by v září obhájil svůj pás proti Poirierovi, tak bude konec roku 2019 ve znamení Bad Blood číslo 2.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!